Parasına Güvenerek Hizmetçisini Sikti
Tek başına yaşam sürdüren erkek, evinde gerçekleştireceği işleri kendisi başına yapamadığı için bununla ilgilenecek profesyonel bir firma ile anlaşarak her bir kaç gün içerisinde bir kendine temizlikçi göndermelerini ister. 
Evine gelen temizlikçilerden defa kez hoşnut olan erkek, her defasında değişik ve git gide henüz da güzel genç güzel kadınların gelmesiyle henüz  neşeli olmaktadır. 
Bu sefer ona temizliğe gelen devasa memeli dekolte giymiş kendisine defa kez güvenen bir temizlikçi genç bir kızdır ve ona gözünü koyar. 
Yanına gidip kendine gerçekleştireceği temizlikten kazanacağı paranın 10 mislini öneri eden erkek, yanlızca normal bir fantezi yaşam sürdürmek istediğini belirtip onun elbiselerini tam çıkartmadan devasa memeleri arasına sunarak kaldırdıktan ardından kucağına alıp içerisine alarak zıplamasını ister. 
Çok heyecan dolu bir cinsel birleşme münasebeti yaşandığı dakikalarda erkeğin boşalmasını gerçekleştiren hizmetçi temizlikçiliğin görevinin dolmuş olan penislerin içini boşaltmak olacağını da söyleyerek on misli parayı alarak işine devam eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*